Reference

Níže některé z našich referencí

RWE
Občanská plovárna byla výborná volba pro uspořádání našeho firemního večírku. Akci navštívilo přibližně 450 hostů, kteří si velice chválili jak prostředí, tak i vynikající kuchyni. Prostor s výhledem na Vltavu je opravdu jedinečný a noční projížďka po řece byla nevšedním zážitkem. Večer byl velmi úspěšný, a proto plánujeme tuto akci letos zopakovat.“

za organizační tým RWE
Lucie Macková

Exponet s.r.o.
Pro našeho významného klienta jsme u restaurace Občanské plovárny objednali zajištění cateringových služeb v prostorách Národního archivu v Praze pro bezmála 300 hostů. I přes poněkud náročné podmínky v místě konání, jenž neposkytuje žádné gastronomické zázemí, Catering restaurace Občanské plovárny zvládnul veškerý servis a zajištění akce po organizační i gastronomické stránce skvěle a bez problémů, včetně rychlé přípravy, milé obsluhy a hladkého průběhu.

Děkujeme celému týmu za skvěle odvedenou práci, která významně přispěla k úspěšnosti celé akce, a těšíme se na další spolupráci.

Helena Škvorová
Exponet s.r.o.

Mayfield s.r.o.
„Chci velmi poděkovat týmu Občanské plovárny za skvělý servis, velmi chutnou kuchyni a nevšední zážitky i z připraveného programu, jež přispěl k celkové pohodě a příjemné atmosféře. Večer byl velmi úspěšný a budeme se těšit na brzké zopakování.“

Mark Oram
Jednatel Mayfield s.r.o.

PricewaterhouseCoopers – Prague
Rádi bychom Vám poděkovali za vaši skvělou organizaci a veškeré úsilí věnované naší akci . Přes deštivé počasí prožili všichni naši zaměstnanci daňového a právního oddělení skvělý čas podporován živou kapelou “Rytmo Latino”. Byli jsme spokojeni s Vašimi zaměstnanci a byli jsme okouzleni krásným místem. Ještě jednou děkujeme za spolupráci, a doufáme, že budeme mít příležitost uspořádat další party v Občanské plovárně.

Dana Kucerova
TLS Administration Supervisor
PricewaterhouseCoopers – Prague (CR)

Renault CR, a.s.
„Prostory Občanské plovárny jsme využili na národní novinářskou prezentaci v České republice velmi očekávaného nového modelu. Akce byla velmi úspěšná, a to po všech stránkách. Těšíme se na další akci v této lokalitě.“

Jitka Skaličková
PR manager
Renault CR, a.s.

Comway s.r.o
Občanskou plovárnu jsme využili pro noční párty u příležitosti setkání obchodních partnerů našeho významného klienta, společnosti COTY. Nádherně zrekonstruované prostory s dostatečným množstvím klidových zón naprosto vyhovovaly svoji variabilitou různorodé skladbě pozvaných a o úchvatném pohledu na Vltavu není třeba se déle rozepisovat, to se musí vidět. O dobrou taneční zábavu se postaral skvělý DJ a k velkému úspěchu celé párty jednoznačně přispěla také vysoká profesionalita personálu. Chtěli bychom poděkovat celému týmu Občanské plovárny za skvělou spolupráci a těšíme se na další povedené akce.”

Marie Kešelj
Comway s.r.o.

SPIR
Od podzimu roku 2009 pořádá Sdružení pro internetovou reklamu své klubové večery na Občanské plovárně.Návštěvníci jsou spokojeni s pěkným interiérem klubu, příjemným posezením i dobrým jídlem a pitím. Personál jedná profesionálně a maximálně vychází vstříc našim požadavkům. Tímto děkujeme celému týmu Občanské plovárny a těšíme se na další spolupráci.

Jitka Černá, SPIR

GUARANT International spol. s r.o.
V sobotu 18.5. proběhla na Občanské plovárně společenská akce v rámci Konference ČGPS 2013, které se zúčastnilo přibližně 350 osob, především gynekologů. Všichni účastníci byli nadšeni, jak z grilovaného masa, tak z příjemných prostor, hudebních vystoupení, slunečného počasí a úžasných výhledů.

Velice děkujeme personálu za výborné jídlo, milou obsluhu, trpělivost a výdrž.

Mgr. ZUZANA ŠEPS (BRYCHOVÁ) | Projektová manažerka |

AAA AUTO
BCC CZECH REPUBLIC
CET 21 – NOVA TV
COMWAY
ČEPS
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČSOB
COTY
ENTITY PRODUCTION
EXPONET
FILM PARTY (JBJ Film)
GEOTECHNIKA
HVĚZDA ROKU
KAJOT
LEMON PRODUCTION
LOOK MAGAZINE
MAYFIELD
METROSTAV
MICHOVSKÝ GROUP
SAP
ITC TRAVEL
SONY
PENTA
NIKON ČESKÁ REPUBLIKA
PANASONIC
PHILIPS
PRIMAVERA ANDORRANA
QUARANT INTERNATIONAL
PRICEWATERHOUSE COOPERS
PROCTER & GAMBLE
RADIO EVROPA 2
RED BULL
RENAULT ČR
RINGIER AXEL SPRINGER CZ
SARA EVENTS
SPIR
XACT
CALZEDONIA
CETELEM
GEFCO
RWE
KINDER GARTEN
DIAKONIE
MODRÁ PYRAMIDA
A DALŠÍ