13/7 – 21:00 hod. – Tribute2Headhunters

18920598_1767010489994928_7110469056478386382_n

logo_Prague_Proms[1]

theloopjazzclub

Kdybychom se zeptali, co spojuje muzikanty Tribute2Headhunters nejvíce, odpoví vám jednoznačně – funk! Vzdát hold geniálnímu pianistovi, skladateli a průkopníkovi syntezátorů Herbiemu Hancockovi a především jedné z jeho nejenergičtějších a nejosobitějších formací – The Headhunters.
To byl nápad, se kterým klávesista Vít Pospíšil přišel za bubeníkem Ottou Hejnicem a volba spoluhráčů byla předem jasná. Kytarový styl Lukáše Chejna je synonymem groovu a funku a baskytarista Tomáš Uhlík je neomylným pilířem, na kterého se všichni hráči mohou spolehnout. Navíc je jejich vzájemná chemie léty ověřená působením v kapele Jazz Efterrät. Do funkově nabité rytmiky pak přizvali jednoho z předních evropských sólistů, trumpetistu Jana Hasenöhrla, který bravurně spojuje precizní klasickou techniku hry s vytříbenými jazzovými sóly.
Vzniknul tak ojedinělý projekt, který u nás nemá srovnání. Jazz, funk, elektronika a improvizace překračující obvyklé hranice žánru v podání špičkových hudebníků vám náležitě zvednou tlak!

Program koncertu
Watermelon Man
Spider
Butterfly
4 A.M.
Chameleon
Chan´s Song
Hang Up Your Hang Ups
Cantaloupe Island
a další

Účinkující
Jan Hasenöhrl, trubka, křídlovka
Vít Pospíšil, klávesy
Lukáš Chejn, kytara
Tomáš Uhlík, baskytara
Otto Hejnic, bicí

Vstupenky : http://www.pragueproms.cz/cz/vstupenky/

Comments are closed.