Klub

Klub Občanská Plovárna je architektonicky pozoruhodným místem, jehož využitelnost je dovedena k maximální flexibilitě dle konkrétního zadání. Dvě patra památkově chráněné budovy, jejíž centrální část tvoří prosklené, v létě otevřené vitríny, v přímé blízkosti řeky Vltavy s výhledem na Staré Město, jsou tvořeny ochozy a objímají prostor využitelný jako taneční parket, pódium pro vystoupení či jiné aktivity. Každé patro nabízí bohatě vybavený bar a k dispozici je také oddělený lounge/vip prostor. Samozřejmostí je skvělé ozvučení, vlastní DJ aparatura a světelná technika.

Interiér je smyslný a svou kapacitou působí honosným dojmem, ale zároveň dokáže být přátelský a privátní, má-li posloužit ke komornějším akcím. Vedle firemních oslav, večírků, rautů je využívaný pro koncerty, svatby, rodinné oslavy či konference. Další rozměr prostor Klubu získává v teplých letních měsících, kdy překračuje hranice budovy a skrze otevřené obří vitríny volně přechází v terasy na břehu řeky Vltavy a okolní prostory areálu. Tímto spolu s kulinářským uměním našich kuchařů a možností využití vlastního mola a lodi na řece , nebo BBQ stanu se stane zážitek pro Vaše hosty neopakovatelným .

Tým Občanské plovárny

China Moses 1 club PROSTORY KLUBU (6) Vyber 25 PROSTORY KLUBU (5) IMG_4609 China Moses-14w China Moses 5 Klub China Moses 4 club

Comments are closed.